FOTOGALERIE

Naše knihovna a výzdoba dětí z naší MŠ

Předškoláci z naší Mateřské školy Maršovice nám namalovaly své oblíbené hrdiny. Jsem moc ráda, že se obrázky povedly, a že se všem návštěvníkům moc líbí.


Hody, hody, doprovody...18.4.2019

Ve čtvrtek 18.4.2019 od 16:00 hodin do 18:00 hodin proběhlo v knihovně malé velikonoční tvoření. Bohužel v sobotu muselo být tvoření zrušeno, protože se omluvilo hodně dětí kvůli nemoci. Jsem tak nakonec moc ráda, že jsme se ve čtvrtek sešli v tak hojném počtu, a že naše malá knihovna praskala ve švech. Moc děkujeme všem kteří dorazili a jsme moc rády, že se to všem moc líbilo. Těšíme se na příště!


Jarní keramické tvoření 2.3.2019

V sobotu proběhl keramický kurz nejen pro děti a jejich rodiče, ale i pro dospělé.
Kurz vedla Petra Hoffmannová ze studia ArtTety Liberec: www.artteta.cz

V první hodině si děti vyrobily z hlíny slepičky nebo vajíčka, které si vybarvily. Po dětech nastoupily maminky, které si vyrobily nádherné vázy. Všechny výrobky si Petra odvezla a vypálí je v peci. Hotové výrobky budou k vyzvednutí v knihovně. 

Pro všechny bylo přichystané i malé občerstvení. Jsem moc ráda, že se celá akce povedla, a že se to všem moc líbilo. Těšíme se na další setkání :-) 


Vánoční tvoření 13.12.2018

Ve čtvrtek proběhlo vánoční tvoření pro děti a rodiče. Přichystaly jsme pro ně různé věci na tvoření - vystřihovánky, vánoční omalovánky, práce s papírem, vánoční razítka, vánoční ozdoby z modelovací hmoty, vločky a stromečky z korálků, miminka ze skořápek, zimní lucerničky, andílky ze dřeva. Moc děkujeme Ladě Balatkové (korálkové tvoření) a Petře Čánské (vyrobila pro nás vánoční razítka)
za pomoc, a také děkujeme ostatním maminkám, že donesly něco dobrého na ochutnání. Jsme moc rády, že se tvoření všem líbilo a těšíme se na další setkání :-) 


Podzimní tvoření 25.10.2018

První akce za námi, tak dáváme pár fotek z našeho podzimního tvoření. Moc děkujeme maminkám, 
že dorazily se svými dětmi a strávily s námi příjemné odpoledne. Jsme rády, že se všem odpoledne líbilo a moc se těšíme na další setkání.